O Firmie

Grupa GEO-KAT jest firmą o ponad 10 letnim doświadczeniu na polskim rynku. Oferta spółki obejmuje kompleksowe usługi w obrębie: niskoprądowych systemów teletechnicznych, projektowania i wdrażania rozwiązań efektywności energetycznej, inteligentnych systemów transportu, inżynierii oprogramowania oraz ochrony środowiska. 

Posiadamy zespół wysoce wykwalifikowanych specjalistów, którzy wspierają naszych Klientów na każdym etapie realizacji projektu. Ciągle rozwijamy naszą ofertę dostosowując ją do zmieniających się realiów rynku i rosnących oczekiwań naszych Klientów.

Od samego początku istnienia firmy, angażujemy się w projekty o wysokim stopniu zaawansowania technologicznego, dzięki czemu udało nam się zbudować silną pozycję na rynku, jako eksperta od trudnych przedsięwzięć. 

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku, dbamy o dobry wizerunek i interesy każdego Klienta, dla którego nasze fachowe doradztwo oraz terminowa, rzetelna i sprawna obsługa powierzonych zadań stanowią solidne podstawy partnerskiej współpracy.

Ochrona środowiska

Oferujemy kompleksową obsługę zadań przed inwestycyjnych polegających na rozpoznaniu i rekultywacji środowiska gruntowo-wodnego, związanych m.in. z przekwalifikowaniem terenów przemysłowych na tereny spełniające wymagania dla obszarów przeznaczonych pod budownictwo mieszkaniowe, usługowe, handlowe, rekreacyjne, biurowe i inne.

zobacz więcej

Efektywność energetyczna

W zakresie poprawy efektywności energetycznej oferujemy kompleksową obsługę począwszy od audytu, aż do wdrożenia projektów realizacyjnych zarówno w obiektach komercyjnych jak i przemysłowych. Wdrażamy projekty pomagające w ograniczaniu kosztów eksploatacyjnych obiektów, a tym samym wpływające na wzrost ich konkurencyjności.

zobacz więcej

Inżynieria Oprogramowania

Dostrzegamy indywidualne potrzeby naszych Klientów. We współpracy z Inwestorem tworzymy unikalne systemy szyte na miarę. Posiadamy wysokiej klasy specjalistów z zakresu budowy i rozwoju oprogramowania. Zapewniamy kompleksową realizację każdego projektu, od prostych programów po zintegrowane systemy informatyczne. Wspólnie z Klientem identyfikujemy najważniejsze potrzeby, opracowujemy projekt i testujemy przygotowane rozwiązania. Pozwala to na optymalizację wdrożenia oprogramowania, redukcję kosztów i skrócenie czasu całości prac.

zobacz więcej

Systemy Niskoprądowe i Elektryczne

Oferujemy doradztwo techniczne obejmujące przygotowanie specyfikacji przetargowych, wytycznych branżowych dla potrzeb inwestycji, ale także weryfikację projektów i wykonawstwa systemów niskoprądowych. Nasza oferta obejmuje kompleksową obsługę w zakresie takich rozwiązań jak: SSP, DSO, SSWiN, SKD, CCTV, LAN, CO, BMS/HMS, HAVAC, STP i inne. Jesteśmy dystrybutorem systemu sygnalizacji pożaru marki Zettler.

zobacz więcej

Inteligentne systemy transportowe

Posiadamy kompetencje inżynieryjne z zakresu inżynierii ruchu, systemów niskoprądowych i elektrycznych, dzięki czemu jesteśmy w stanie dostarczać rozwiązania ITS na najwyższym poziomie. Jesteśmy dystrybutorem Obszarowego Systemu Zarządzania Ruchem SCATS oraz Systemu Zarządzania Transportem RAPID. W ramach współpracy z producentami tych systemów nasi inżynierowie są okresowo szkoleni, m.in. w Sydney i Brisbane w Australii.

zobacz więcej