Polityka zatrudnienia

Firma GEO-KAT Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się firmą. Konsekwentnie realizujemy założone cele a sukcesy firmy zawdzięczamy w dużej mierze naszym Pracownikom. W związku z tym nieustannie podnosimy i uzupełniamy kompetencje niezbędne do rozwoju firmy. Cenimy osoby nastawione na realizacje swoich zadań, które potrafią współpracować w zespole oraz chcą poszerzać swoją wiedzę i umiejętności.

Jak aplikować?

Zachęcamy do sprawdzenia aktualnych ogłoszeń w zakładkach "Oferty pracy" oraz "Praktyki i staże". Jeżeli nie znalazłeś tam stanowiska dla siebie, a jesteś zainteresowany podjęciem pracy w zespole GEO-KAT Sp. z o.o. , chcesz zdobyć nowe doświadczenia i jesteś gotów na podjęcie nowych wyzwań skontaktuj się z nami. Prześlij swój życiorys zawodowy oraz list motywacyjny na adres: praca@geokat.com.pl

Jakie dokumenty do nas przesłać?

Ogłoszenia o aktualnie prowadzonych rekrutacjach publikowane są na internetowych portalach pracy oraz w naszej zakładce: Kariera. Osoby zainteresowane naszymi propozycjami pracy zapraszamy do udziału w postępowaniu rekrutacyjnym. Aby ubiegać się o prace u nas prosimy o przesłanie następujących dokumentów:

Proces rekrutacji

W przypadku rekrutacji  na niektóre stanowiska stosowane są dodatkowe metody selekcji kandydatów np. zadania sytuacyjne, Assessment Center.
 
Po pomyślnym przejściu pierwszego etapu, kandydat zapraszany jest na ostatnie spotkanie z Zarządem firmy,  który podejmuje ostateczną decyzję o zatrudnieniu kandydata.Wiemy, że kapitał ludzki naszej firmy jest jej najcenniejszym zasobem, dlatego dbamy o naszych pracowników. Zapewniamy możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego, ciągłego doskonalenia się i samorealizacji. Szczególną uwagę przykładamy do szkoleń i ich właściwego doboru. Wiemy, że zdobywanie nowej wiedzy i umiejętności jest kluczowe w obecnym szybko zmieniającym się otoczeniu rynkowym, abyśmy mogli sprostać rosnącym wymaganiom naszych Klientów.
 
Poszukując idealnych współpracowników do naszego zespołu oceniamy zarówno predyspozycje osobowościowe kandydatów, takie jak np. nastawienie na działanie, entuzjazm, zaangażowanie, orientacja na wyniki i osiąganie celu oraz doświadczenie i wiedzę. W przypadku prowadzonych przez nas procesów rekrutacji na stanowiska techniczne najczęściej od kandydatów wymagamy odpowiednich uprawnień umożliwiających im  wykonywanie zakresu obowiązków
 
Zachęcamy do sprawdzenia aktualnych ogłoszeń w zakładkach "Oferty pracy" oraz "Praktyki i staże". Jeżeli nie znalazłeś tam stanowiska dla siebie, a jesteś zainteresowany podjęciem pracy w zespole GEO-KAT, chcesz zdobyć nowe doświadczenia i jesteś gotów na podjęcie nowych wyzwań skontaktuj się z nami. Prześlij swój życiorys zawodowy oraz list motywacyjny na adres: praca@geokat.com.pl
 
Wszystkie otrzymane aplikacje są skrupulatnie analizowane. Kandydaci, których doświadczenie w największym stopniu odpowiada wymaganiom postawionym w ogłoszeniu, zapraszani są na pierwsze spotkanie rekrutacyjne z kierownikiem działu, do którego aplikował kandydat.
 
Po pomyślnym przejściu pierwszego etapu, kandydat zapraszany jest na ostatnie spotkanie z Zarządem firmy,  który podejmuje ostateczną decyzję o zatrudnieniu kandydata.